pipen
Kategoria:

Festiwal Filmów Kontrowersyjnych to inicjatywa ludzi świadomych i chętnych w dzieleniu się zdobytą wiedzą z takich dziedzin życia jak: otwarta nauka i technika, zdrowie człowieka, duchowość i szamanizm, słowiańskie korzenie czy tak popularna i wszechobecna manipulacja.

Zapraszamy do eksploracji świata KONTROWERSJI.

Redakcja FFKDrodzy Festiwalowicze!!!

Utworzyliśmy w serwisie PayPal ZBIÓRKĘ DAROWIZNY na dalsze funkcjonowanie FFK.

WESPRZYJ FESTIWAL - JUŻ TERAZ (klikając poniżej)


lub zapoznaj się z możliwością wsparcia FFK na naszej witrynie.

pipen
Kategoria:

1. WSPARCIE techniczne.

Jeśli czujesz, że powinieneś dołączyć do grona osób tworzących Festiwal Filmów Kontrowersyjnych - to dobrze trafiłeś, gdyż przy każdej edycji festiwalu zawsze brakuje rąk do pomocy, tej zarówno technicznej jak i merytorycznej.
Każdy festiwal rządzi się odrębnymi aczkolwiek tymi samymi prawami - czyli toczy się według przepisu - spontanicznie .

Więc jeżeli chciałbyś nam dopomóc swoją obecnością i pracą przy kamerze, projektorze, rozwieszaniu plakatów, obsłudze oświetlenia, nagłośnieniu czy innych formach pomocy na miejscu wydarzenia - daj nam o tym znać przy następnej edycji festiwalu.

Co możemy dać w zamian?

Wspaniałą możliwość doświadczenia wydarzenia, poznania nowych, cudownych ludzi i przeżycia czegoś niepowtarzalnego co nazwane jest doświadczeniem  samego siebie.

2. WSPARCIE FINANSOWE

Ponieważ ta strona jest zamieszczona na serwerze i ma swoją domenę i ostatnimi czasy doświadczyliśmy tego iż trzeba to rok rocznie opłacać, a jesteś w stanie dołożyć się do podtrzymania tych kontrowersyjnych informacji w sieci za jej pośrednictwem (strony FFK) i pomóc nam w jej utrzymaniu - to świetnie trafiłeś gdyż finansowanie serwera i domeny to są koszta znacznie przekraczające nasze domowe budżety, na tę chwilę.
Roczny koszt utrzymania Strony FFK to kwota około 300 PLN ( w tym serwer oraz domena).

Wobec czego uruchomiliśmy możliwość wsparcia finansowego tej strony poprzez PayPal czyli serwis płatności elektronicznych, na które to konto można wpłacać darowizny, na poczet utrzymania strony festiwalu oraz realizacji kolejnych jego edycji.

Także jak widzisz drogi Obserwatorze - staramy się jak możemy by pieniądz - został wyparty poprzez barterową wymianę i świadome podejście do wydatkowania kosztów organizacyjnych.

 

W razie jakichkolwiek pytań - prosimy pisać przez formularz kontaktowy w dziale KONTAKT.